Zamów wodę z misją 

Skorzytaj z pakietów

Jeżeli już znasz swoją ulubioną wodę, albo chcesz skorzystać z przygotowanych zestawów, wybierz pakiet poniżej.

Korzystna cena

"Woda z misją" (Staropolanka) jest o ok. 30% tańsza, od każdej markowej wody będącej w ofercie marketów i sklepów spożywczych.

dostawa pod drzwi

Nie dźwigaj już więcej wody mineralnej w zgrzewkach ze sklepu! "Wodę z misją" dostarcza kurier, na palecie pod drzwi Twojego domu czy biura. Darmowa dostawa.

wysoka jakość

Woda Staropolanka należy do najbardziej zmineralizowanych wód w naszym kraju. Jej wersja premium, czyli Starpolanka2000 to najbardziej mineralna woda w Polsce!

Użyj formularza do złożenia indiwidualnego zamówienia.

Jeżeli chcesz stworzyć indywidualne zamówienie — skorzystaj z formularza. Pamiętaj, że wodę wysyłamy na paletach, przez co dostosowujemy Twoje zamówienie do naszych możliwości logistycznych. Jeżeli zależy Ci, żeby np. Staropolanki było więcej w zamówieniu niż Kudowianki — wpisz to w wiadomości poniżej.

 

Poznaj najczęściej zadawane pytania dot. składania zamówienia. 

Minimalna wartość zamówienia

Zamawiający musi jednorazowo zakupić wodę o wartości min. 400 zł netto/500 zł brutto. Kupujący może skorzystać z całego portfolio marki “Staropolanka” (zobacz ofertę).

Dla przykładu:
Jedno zamówienie może zawierać wodę mineralną “Staropolanka”, źródlaną “Kudowianka” w plastikowych butelkach oraz mineralną “Wielka Pieniawa” w szklanych buteleczkach.

Wodę wysyłamy tylko na palecie

Ponieważ wodę sprzedajemy tylko “na palety” – żeby zrealizować zamówienie, musisz kupić wystarczającą ilość zgrzewek, które pozwolą nam na wysyłkę, czyli zapełnienie conajmniej jednej palety. 

Analogiczne – potrzebujesz więcej wody – zapełniamy 2, 3 itp. palety. 

Nie ma mmożliwości wsyłania butelek, które zajmą tylko np. na 0,5 palety. 

Kompletowania zamówienia

Jeżeli wybrałeś kilka różnych rodzajów wód, sami decydujemy, w jaki sposób miksujemy rodzje wód na palecie. Prosimy o wpisanie ewentualnych sugestii w wiadomości.

Formularz

Wybierz wodę

Staropolanka 800 rodzaj wody

Staropolanka 800 butelka

Kudowianka butelka

Wielka Pieniawa butelka

Staropolanka 2000 rodzaj wody

Kudowianka rodzaj wody

Staropolanka 2000 butelka

2 + 14 =

SKONTAKTUJ SIĘ 

tel. 667 667 817

woda@zbieramto.pl