pij i pomagaj

WODA Z MISJĄ

pijąc budujesz studnie w czadzie

zobacz ofertę

zamów wodę

napisz do dawid.koszowski@staropolanka.pl
i kopię do woda@zbieramto.pl


temat maila: Woda z misją

opłać zamówienie

opłać fakturę pro-forma i czekaj na dostawę wody

IDEA

Producent wody mineralnej “Staropolanka” przeznaczy 10 % od wartości zakupów (netto) na rzecz budowy studni we wioskach należących do Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa prowadzonej przez sercańskich misjonarzy w Colon w Czadzie

SZCZEGÓŁY ZAMAWIANIA

Minimalna wartość zamówienia

Zamawiający musi jednorazowo zakupić wodę o wartości min. 400 zł netto/500 zł brutto. Kupujący może skorzystać z całego portfolio marki “Staropolanka” (zobacz ofertę).

Dla przykładu:
Jedno zamówienie może zawierać wodę mineralną “Staropolanka”, źródlaną “Kudowianka” w plastikowych butelkach oraz mineralną “Wielka Pieniawa” w szklanych buteleczkach.

Zamawianie

Zamówienie należy przesyłać mailem na adres: dawid.koszowski@staropolanka.pl oraz “do wiadomości” na adres: woda@zbieramto.pl. W temacie maila wpisz: Woda z misją.

Producent wody prześle fakturę pro-forma. Dopiero po jej opłaceniu sprzedający zleci wysłanie towaru.

Dostawa

Woda jest dostarczana przez kuriera Poczty Polskiej – Pocztex, na drewnianych paletach. Kupujący nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów w związku z dostawą (cena dostawy wliczona jest już w cenę zakupu).

Palety, na których dostarczana jest woda nie wymagają zwrotu. Ze względów praktycznych, przy dużych zamówieniach, istnieje możliwość zwrotu palet kurierowi przy kolejnej dostawie. Taką sprawę prosimy zaznaczyć przy składaniu zamówienia.

Czas realizacji zmówienia

Nie powinien przekroczyć 5 dni.

Czas dostawy wody w dużej mierze zależy od szybkości opłacenia faktury pro-forma.

Masz pytania?

6 + 12 =

woda z misją

Oni już piją wodę z misją

odwiedź nas

ZbieramTo
Radzyńska 3a
20-850 Lublin

bądźmy w kontakcie

woda@zbieramto.pl
537 411 405